Producenci

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE  +48 17 22 18 669

Markowe rowery i części rowerowe TOWAR NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI   Sklep z bogatą ofertą rowerów firmy Kands SPRAWDZONY SPRZEDAWCA ROWERÓW

Monika 17 22 18 669
       - zamówienia i przesyłki

Piotrek 572 345 585
       - zamówienia i przesyłki

Grzegorz 784 609 150
       - fachowa porada
sklep@rowerynajtaniej.pl

Historia naszego sklepu rowerowego...

Sklep Rowerowy Ropczyce – to powstały w 1990 roku sklep oferujący markowe rowery, części i akcesoria rowerowe.

W 1990r. z inicjatywy młodego przedsiębiorcy Adama Bieszczada powstał niewielki sklep rowerowy z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej. Początki jak zwykle nie były łatwe. Obecność konkurencji na rynku i początkowe niepowodzenia nie zraziły do dalszych działań. Kilkuosobową kadrę pracowniczą stanowiła najbliższa rodzina i przyjaciele Bieszczada. Niewielki lokal a co za tym idzie ograniczenia przestrzenne i asortymentowe sprawiły, że oferta sklepu rowerowego w Ropczycach mogła budzić jedynie zainteresowanie lokalnej społeczności. W ofercie znajdowały się tradycyjne ROMET-Y (Kalina, Jubilat, Gazela… itd.), sławienne Wigry czy Apollo. To właśnie tutaj współczesne pokolenie Ropczycan kupowało swój pierwszy komunijny rower. Jak wspomina Pan Jerzy „Nigdy nie zapomni chwili gdy pierwszy raz przekroczył próg sklepu i mógł wybrać swój pierwszy upragniony rower” – „Już wtedy wiedziałem, że ta firma ma przyszłość. Troska i uprzejmość z jaką się spotkałem będąc kilkuletnim dzieciakiem marzącym o nowym rowerze na codzienne harce z kolegami przy doborze roweru sprawiły, że bardzo chętnie tu wracam”, „Po raz pierwszy przyprowadził mnie tu mój ojciec w dzień moich urodzin. Ten rower mam do dziś." - wspomina Paweł.

Lata mijały, zainteresowanie sklepem rosło, konkurencja topniała. Potrzebny był nowy lokal! I tak w 2009 r zrodził się pomysł budowy nowej siedziby firmy. Prace trwały około pół roku, po czym 11 czerwca 2010r. uroczyście otwarto nową i obecną siedzibę sklepu przy ulicy Grunwaldzkiej 13. Od początku istnienia powołany również został serwis rowerowy, by prócz nowych rowerów, klienci mogli cieszyć się z jazdy na świeżym powietrzu nawet w przypadku jakiejś usterki dzięki usługom naprawczym. „Kiedyś nie mogłem poradzić sobie z naprawą roweru a Pan z serwisu błyskawicznie mi pomógł, na drugi dzień mogłem cieszyć się na nowo z jazdy rowerem”- wspomina Pan Kamil.

W tym samym roku zrodził się również pomysł rozszerzenia sprzedaży na całą Polskę i w ten sposób powstał sklep internetowy. Inicjatorem sprzedaży w internecie stał się Grzegorz Kozek, zięć i współpracownik Bieszczada. W tym czasie w sklepie pracowało jedynie 4 osoby, więc konieczne było zatrudnienie kolejnych osób. Prócz poszerzenia kadry pracowniczej konieczne było również znalezienie kolejnej przestrzeni magazynowej, by oferta stała się atrakcyjna nie tylko dla lokalnych ale też cieszyła się popularnością społeczności całej Polski. Sklep powstał pod domeną „rowerynajtaniej.pl”, która oczywiście działa do dziś. Silna pozycja konkurencji i fakt istnienia kilku innych konkurentów na rynku sprawiły, że początki w Internecie wyglądały dosyć kiepsko. Jednak upór i ciężka praca sprawiły, że już rok później Sklep Rowerowy RoweryNajtaniej.pl stał się liderem sprzedaży wysyłkowej w Polsce.

Obecnie prowadzimy sprzedaż na naszej stronie internetowej, Allegro, OLX oraz na innych portalach aukcyjnych, gdzie w każdej z tych stron nasza oferta jest jedną z najatrakcyjniejszych w kraju ale również za granicą. W ofercie znajdują się m.in. rowery z Krossa (m.in. Evado, Hexagon, Trans Alp, Vento, itd), Rometa (Rambler, Gazela, Wagant, Angel…), Mexller (Sisi, Pinki, BMX, Gullieta, Village…). Jesteśmy liderem sprzedaży rowerów KANDS (STV 700, Energy 500, STV 900, Crossline 1100, Maestro, Avangarde, Lorenzo, Sniper, Giulietta). Od 2015 roku mamy również linię własnych rowerów VIP BIKE (1100, 1300, City Bike).

Od 3 lat w okresie jesienno - zimowym prowadzona jest także sprzedaż sprzętu narciarskiego, czyli m.in. używanych nart i butów narciarskich - przywożonych prosto z Austrii. Miłośnicy białego szaleństwa mogą też za niewielką opłatą serwisować swój sprzęt na profesjonalnej maszynie i nasmarować smarem na gorąco. To sprawia, że ofertą sklepu zainteresowanie nie spada nawet w okresie stagnacji rowerowej.

W tej chwili kadrę pracowniczą stanowi 8 osób, które dbają by zamówiony przez Ciebie towar dotarł w nienaruszonym stanie, bo klient jest dla nas NAJWAŻNIEJSZY!

Święta coraz bliżej, a Ty nadal nie masz pomysłu na oryginalny prezent na święta dla dziecka? Specjalnie dla maluchów i ich rodziców przygotowaliśmy świąteczne promocje na rowerek dziecięcy, taniej niż na Allegro. W mikołajkowej promocji mamy do zaoferowania grupę rowerów 12", które skierowane są dla najmłodszych. Rower dziecięcy na kołach 16" to idealny rowerek dla dziecka w wieku 3-7 lat. Natomiast dla trochę starszych pociech, kiedy zaczynają swoją przygodę z rowerem bez bocznych kółek, polecamy model o wielkości kół 20 cali. Rower dla dziecka, dziewczynki czy chłopca, to fantastyczny pomysł na prezent, który daje mnóstwo radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń, ale i pozytywnie wpływa na rozwój młodego rowerzysty poznającego świat. Dlatego nie zwlekaj i już teraz wybierz wyjątkowy rower dla dziecka spośród szerokiej gamy kolorów i wzorów dostępnych w naszym sklepie.

Tanie rowery Kands w sklepie w Ropczycach

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright RoweryNajtaniej | Wszelkie prawa zastrzeżone

{nocache:f37a8376114617d302772fc7c9e7341b#0}
Sklep internetowy Shoper.pl